W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalnie przygotowane szkolenia e-learningowe z zakresu obsługi programów i narzędzi niezbędnych w pracy każdego nauczyciela. Dzięki naszym kursom nauczą się Państwo budowania nieszablonowych prezentacji multimedialnych, tworzenia i edycji grafiki, redagowania tekstów, przygotowania autorskich materiałów dydaktycznych, tworzenia szkolnej strony internetowej czy wykorzystywania nowych technologi podczas lekcji. Kursy są prowadzone w trybie zdalnym, na autorskiej platformie Okapi, dzięki czemu można je realizować w dowolnym miejscu i czasie.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

Osoby zainteresowane zapisem na kurs, mogą przeglądać nasze kursy w zakładce kursy e – learningowe. W zakładce tej mogą Państwo przeczytać szczegółowy opis kursu. Znajduje się tam również przycisk kup kurs, który przekierowywuje do formularza zamówienia. Można też skorzystać ze sklepu gdzie możemy dodawać dowolną  ilość kursów raz dowolny kurs. W ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia prześlemy do Państwa rachunek pro-forma wraz z danymi niezbędnymi do dokonania wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie skontaktujemy się z Państwem drogą mailową, żeby udzielić dalszych instrukcji postępowania oraz przekazać kod dostępu do kursu na platformie OKAPI.

JAK DZIAŁAJĄ SZKOLENIA E-LEARNINGOWE?

Przed rozpoczęciem kursu należy zarejestrować się na platformie Okapi, a następnie zapisać na wybrany kurs za pomocą kodu otrzymanego po zapłacie. Każdy kurs jest podzielony na kilka modułów. Po zrealizowaniu jednego modułu należy dokonać zapisu na następny. Uczestnik zapisuje się na kolejne części kursu samodzielnie i w dowolnym czasie, za pośrednictwem platformy Okapi. Moduły są uruchamiane w poniedziałki, dlatego od momentu zapisu na kolejny moduł do rozpoczęcie jego realizacji może upłynąć kilka dni. Moduł rozpoczęty w poniedziałek powinien zostać ukończony w niedziele, jednak czas przeznaczony na jego realizację może zostać wydłużony na wniosek uczestnika. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat wraz z raportem postępów. Dokumenty są wysyłane listem poleconym, bez uiszczenia żadnych dodatkowych opłat.

ATUTY KURSÓW

STAŁA OPIEKA TUTORÓW

Każdy uczestnik posiada własnego opiekuna kursu, który na bieżąco sprawdza wykonywane zadania i udziela potrzebnych informacji. Średni czas przeznaczony na sprawdzenie zadania przez tutora to 6 godzin. Dzięki szybkiej i sprawnej komunikacji uczestnik szkolenia zna rezultaty swojej pracy i ma możliwość poprawy popełnionych błędów.

MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA KURSU W DOWOLNYM MOMENCIE

Ze względu na prowadzony stały nabór na szkolenia, uczestnicy mają możliwość zapisania się na kurs w każdej chwili i rozpoczęcia nauki w dowolny poniedziałek.

ELASTYCZNY SYSTEM REALIZACJI KURSÓW

Zdalna forma kursu pozwala na naukę i wykonanie ćwiczeń w dowolnym miejscu i czasie. Czas przewidziany na realizację każdego modułu wynosi siedem dni, ale może zostać wydłużony na wniosek uczestnika. Kurs może być realizowany aż do 6 miesięcy od jego rozpoczęcia.

CERTYFIKAT WRAZ Z RAPORTEM POSTĘPÓW

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują listem poleconym, bez dodatkowych opłat, certyfikat wraz z raportem postępów oraz zniżką na kolejny kurs.