Czasopismo N@uczyciel


"N@uczyciel" to czasopismo popularnonaukowe, wydawane przez OCDN od 2012 roku. Czasopismo jest skierowane do nauczycieli, rodziców, uczniów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką edukacyjną. Pragniemy uczestniczyć w tworzeniu i doskonaleniu nowoczesnego systemu edukacji, promując ciekawe inicjatywy oraz innowacyjne i skuteczne rozwiązania.
 


W CENTRUM NASZYCH ZAINTERESOWAŃ

ZNAJDUJĄ SIĘ NOWOCZESNE METODY

NAUCZANIA ORAZ NOWE TECHNOLOGIE -

NIEZBĘDNE NARZĘDZIA W PRACY

KAŻDEGO NAUCZYCIELA.

 


Przybliżamy i komentujemy bieżące wydarzenia związane z oświatą. Piszemy o problemach nauczycieli i uczniów. Rozmawiamy z interesującymi ludźmi, którzy tworzą nowoczesną szkołę i pragną podzielić się pasją i doświadczeniem. Mamy nadzieję, że "N@uczyciel" zachęci do dalszych dyskusji, pomoże w rozwiązywaniu problemów, dostarczy wielu inspiracji oraz stanie się źródłem przyjemnej i ciekawej lektury.

Magazyn, który oddajemy w "ręce" nauczycieli, jest wydawany drogą elektroniczną i dostępny bezpłatnie na stronie naszego Centrum oraz platformie Issuu. Chcemy, żeby każdy dydaktyk miał nieograniczony dostęp do naszych publikacji.
 

Wszystkie numery N@uczyciela, które ukazały się do tej pory, będą niebawem dostępne w archiwum.
 

Osoby oraz instytucje zainteresowane publikacją tekstów na łamach "N@uczyciela" zachęcamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce "Współpraca".


Przejdź do najnowszego numeru N@uczyciela


ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

 

Czasopismo N@uczyciel na Facebooku