Nauczyciel Przyszłości (1)

Projekt Nauczyciel Przyszłości stworzony i realizowany jest przez Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Posiadamy zespół wykwalifikowanych trenerów, przy pomocy których powstały wszystkie dostępne w ofercie kursy. Od pierwszej edycji projekt wzbudził Państwa zainteresowanie, które wraz z kolejnymi edycjami wzrasta. Projekt ma na celu wskazanie sposobów oraz narzędzi  pracy dla nauczycieli , co zwiększy efektywność prowadzonych zajęć lekcyjnych. Wykorzystanie aplikacji, innowacyjnych prezentacji wspomaga twórczemu kształceniu jak również ułatwia pracę nauczyciela. OCDN stawia przede wszystkim na nowoczesne technologie, dlatego też w ofercie posiadamy wiele kursów, które skoncentrowane są na przydatnych aplikacjach i stronach a stworzone dzięki nim materiały dydaktyczne z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie podczas lekcji.

Zachęcamy Państwa do udziału w kolejnych edycjach projektu , jak również zapoznania się z ofertą pozostałych kursów.

 

 

 

Do kogo skierowany jest projekt?

„Nauczyciel Przyszłości” skierowany jest do wszystkich naszych klientów. Kursy realizowane podczas projektu wybierane są w taki sposób, aby każdy znalazł interesującą go tematykę.

Oferta rabatowa

Nasz projekt zapewnia państwu atrakcyjną ofertę rabatową. Podczas trwania projektu ceny kursów są tańsze od ceny regularnej o 50% (I tura zapisów) oraz o 25%(II tura zapisów)

Kolejne edycje projektu

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach projektu. W związku z dużą popularnością „Nauczyciela Przyszłości” planujemy kolejne edycje. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, oraz śledzenia naszego profilu na Facebooku gdzie uzyskają Państwo wszelkie informacje dotyczące nowych projektów.